Piąta edycja Żywej Biblioteki w Oławie odbyła się w piątek 11. października.

W ciągu 5 godzin odwiedziło nas 37 „Czytelników”, którzy przeprowadzili 77 rozmów z Żywymi Książkami.

Bestsellerami w tym roku okazali się: Hazardzista – 11 rozmów i Kenijczyk – 9 rozmów. Pozostałe Żywe Książki cieszyły się następującym zainteresowaniem: Policjantka (7), Gej (6), Wychowawczyni młodzieży niedostosowanej społecznie (6), Mama osoby niebinarnej (6), Osoba transpłciowa (6), Osoba niewidoma (5), Była wychowanka Domu Dziecka (5), Osoba niewidoma (5), Osoba z chorobą psychiczną (4), Mama geja (3), Bezdzietna z wyboru (3), Osoba z ADHD (3), Epileptycy (3).

Dziękujemy:

• UP-Date, RC-WIP za doskonałą współpracę.
  • Pub Gladiator za poczęstunek i za to, że jesteście z nami od pierwszej edycji akcji.
  • Szkoła językowa Eldorado – bez Was wydarzenie byłoby niekompletne 😉 Wspólnie z naszą „Książką” stworzyliście wspaniałą drużynę.
  • Wszystkim Żywym Książkom i Czytelnikom!

Do zobaczenia na kolejnej edycji, w przyszłym roku.