Europejskie Dni Dziedzictwa 2024 r. – gra terenowa „Szlakiem oławskich legend”

Z uwagi na niesprzyjającą pogodę gra terenowa „Szlakiem oławskich legend” zostaje odwołana.
Pozostałe atrakcje organizowane w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa w Oławie odbędą się planowo.
Za utrudnienia przepraszamy.

Już w najbliższą sobotę, 14 września z okazji obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa w Oławie zapraszamy do wzięcia udziału w grze terenowej pt. „Szlakiem oławskich legend”.

Tajemniczy szlak zaprowadzi Was do miejsc – symboli z oławskich legend. Na drużyny śmiałków czeka mnóstwo zadań o różnym charakterze i stopniu trudności. Tylko najwytrwalsi zdołają pokonać postawione na ich drodze wyzwania.

• Scenariusz gry oparty jest na oławskich baśniach i legendach opracowanych przez pracowników Biblioteki „Koronka” i Centrum Sztuki w Oławie, na podstawie przekazów archiwalnych.
  • W Grze mogą uczestniczyć zespoły/drużyny składające się z 2 do 5 osób. W każdym zespole/drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Ponadto, w każdej drużynie przynajmniej jedna osoba musi posiadać telefon z funkcją aparatu fotograficznego oraz z dostępem do Internetu (konieczność zeskanowania kodu QR).
  • Zgłoszenia drużyn należy dokonać osobiście w Punkcie Startowym (Rynek przed głównym wejściem do Ratusza) w dniu imprezy czyli 14 września br. w godz. 13:00-13:45.

Liczba miejsc jest ograniczona do 40 drużyn.
Regulamin Gry dostępny jest tutaj:

Zachęcamy do wspólnej zabawy!