Spotkanie z pisarką panią Anną Paszkiewicz

2 marca w Oddziale Dziecięcym biblioteki „Koronka” odbyło się spotkanie z pisarką panią Anną Paszkiewicz, w którym udział wzięły klasa III b ze Szkoły Podstawowej nr 4, klasa II a ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz klasa III a ze Szkoły Podstawowej nr 2. Autorka opowiedziała dzieciom, skąd czerpie literackie inspiracje oraz przeczytała fragmenty swoich książek. Uczestnicy spotkania mieli okazję do sprawdzenia swojej dykcji na stworzonych przez autorkę łamańcach językowych oraz ćwiczenia wyobraźni podczas rozszyfrowywania abstrakcyjnych obrazów, które były dla niej inspiracją do napisania książki „Abstrakciki”. Na koniec autorka odpowiadała na pytania dotyczące jej pracy i zainteresowań oraz sprzedawała książki ze swoim autografem.