Światowy Dzień Pluszowego Misia 2018

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Filia nr 2 naszej biblioteki gościła u siebie Grupę VI z Przedszkola nr 1 w Oławie wraz z wychowawczynią Panią Magdaleną Kordysz Miszczak. Każde dziecko przyniosło ze sobą ulubioną maskotkę misia i przedstawiło ją pozostałym osobom. W czasie zajęć maluchy poznały historię pluszowego misia. Zaśpiewały piosenkę „Stary niedźwiedź mocno śpi”, wysłuchały opowiadania Czesława Janczarskiego „Miś Uszatek”. Dzieci opowiadały, jakie „bajkowe” misie znają. Ostatnim punktem spotkania było sklejenie z papieru postaci tego sympatycznego zwierzaka. Przedszkolaki dzięki zabawie mogły przynieść swoje ulubione zabawki, a miś to przecież ponadczasowa, najczęściej kupowana maskotka dla dzieci. Dziękujemy za przybycie do naszej biblioteki tak wspaniałej grupy. Kolejne spotkanie z pluszowym misiem – za rok.