Spotkanie autorskie z Agnieszką Ginko

W czwartek 13 września w Oddziale Dziecięcym odbyło się długo wyczekiwane spotkanie autorskie z panią Agnieszką Ginko, w ramach nagrody głównej za zajęcie I miejsca przez naszą bibliotekę w konkursie „Tutlandia” organizowanym przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z kl. Ia i Ib ze Szkoły Podstawowej nr 6, oraz kl. IIb ze Szkoły Podstawowej nr 1. Wśród nich byli także laureaci i uczestnicy imprezy konkursowej o Tutlandii. Autorka przeczytała fragmenty swoich książek, opowiadała dzieciom o swoim życiu, oraz o tym jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem i skąd czerpie inspiracje do swoich książek. Dzieci zadawały pisarce pytania i aktywnie uczestniczyły w ciekawej zabawie ruchowej z kartką papieru. Na zakończenie można było kupić książkę, otrzymać autograf z dedykacją, oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z pisarką.

Spotkanie z panią Agnieszką było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem, oraz zachętą do czytania książek.