Biblioteka „Koronka” zdobyła I miejsce i tytuł najlepszej relacji w Polsce w międzybibliotecznym konkursie pod hasłem: „Odkrywamy Książkowe Emporium”

Konkurs organizowany był przez Panią Barbarę Marię Morawiec – redaktor naczelną strony internetowej Lustro Biblioteki.

Na podstawie książki Sylvii Bishop pt. „Panna Jones i Książkowe Emporium” Oddział Dziecięcy zorganizował Biblioteczny Escape Room w którym wzięli udział uczniowie klasy IIIc ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Oławie.

Jury jednomyślnie wyłoniło Bibliotekę „Koronkę” jako zwycięzcę spośród bibliotek z całej Polski. Nagrodą w konkursie są nowości wydawnicze z wydawnictwa Zielona Sowa.

Serdecznie podziękowania składamy konkursowemu jury – Pani Barbarze Marii Morawiec i Pani Annie Bukowskiej za tak wielkie wyróżnienie naszej pracy i przyznanie I miejsca w konkursie oraz nagrody książkowe.

Również dziękujemy Pani Magdalenie Filubie i klasie III c ze Szkoły Podstawowej nr 1 za udział w imprezie i wspaniałe przygotowanie do zabawy.

Za miłą współpracę i zaangażowanie dziękujemy także Pani Ewie Piotrowskiej i Pani Teresie Kozanowskiej z księgarni Book Book.