Spotkanie autorskie z Łukaszem Śmiglem

W piątkowy wieczór, 16 marca, w ramach projektu Rozczytana Aglomeracja spotkał się ze swoimi czytelnikami w bibliotece „Koronka” Łukasz Śmigiel.

Na spotkanie licznie przybyła młodzież. Autor z ogromnym zaangażowaniem opowiedział o powstawaniu opowieści, która jest niezbędnym elementem każdej powieści, filmu, piosenki czy nawet reklamy. Odwoływał się do powszechnie znanych filmów i utworów muzycznych.

Zapoznał uczestników spotkania z historią powstania swoich książek. Zaskoczył ich tematem wydanej w 2009 „Decathexis”. A jest to tanatologia.

Podzielił się z widownią zainteresowaniami – twórczością Stinga i grami RPG.

Momentem spotkania, który spotkał się z dużą aprobatą były mini konkursy, w których nagrodami były książki autora: „Tequila: Władca marionetek”, „Muzykologia”, „Decathexis” i inne.

Autor na zakończenie bardzo udanego spotkania rozdawał autografy.

Kilka książek Łukasza Śmigla można wypożyczyć w naszej bibliotece. Zapraszamy.