Dzień Pluszowego Misia 2017

Z okazji Dnia Pluszowego Misia naszą bibliotekę odwiedziła grupa VIII z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Oławie wraz z wychowawczynią Panią Beatą Machaj. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Najpierw wysłuchały historii pluszowego misia nazwanego na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta imieniem Teddy Bear. Następnie poznały wiele ciekawostek dotyczących niedźwiedzi żyjących na wolności. Zobaczyły książki, których głównymi bohaterami są misie. Spotkanie było też pretekstem do wysłuchania jednego z opowiadań Czesława Janczara „Miś Uszatek”. Każde z dzieci przedstawiło swojego pluszaka. Przedszkolaki zrobiły też wyklejankę Misia Uszatka z kółek.  Na zakończenie na każde dziecko czekała słodka niespodzianka.