Konkurs ”Kubuś Puchatek i przyjaciele”

25 stycznia br. Filia nr 2 gościła klasę II b wraz z wychowawczynią panią Wandą Nosek. Grupa odwiedziła nas aby wziąć udział w konkursie pt. ”Kubuś Puchatek i przyjaciele” zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka, który przypada 18 stycznia. Spotkanie odbyło się z opóźnieniem w związku z dużą absencją wśród dzieci spowodowaną epidemią grypy.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci do czytania, a także sprawdzenie w jakim stopniu zapoznały się z książką A.A. Milne „Kubuś Puchatek”. Zależało nam też na tym, by mali czytelnicy mieli dobrą zabawę. Dzieci odpowiadały na pytania, rozwiązywały szyfry, labirynty i układały puzzle.

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy i małe upominki, a zwycięska grupa dodatkowo książki Marka Kitti ”Leszek Peszek”. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili.

Dziękujemy za odwiedziny dobrze przygotowanej do konkursu klasy. Zapraszamy na kolejne wizyty w naszej bibliotece .