Konkurs czytelniczy pt. „Spotkanie z Andersenem”

8 czerwca Filia Nr 2 zorganizowała konkurs czytelniczy pt. „Spotkanie z Andersenem”. Gośćmi biblioteki była klasa IIe ze szkoły Podstawowej nr 8 wraz z wychowawczynią p. Jolantą Głogowską. Uczniowie wykazali się nie tylko bardzo dobrą znajomością życiorysu autora i treści baśni, ale także umiejętnością współpracy. Przez cały czas trwania konkursu wspaniale się bawili. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki (zakładki do książek, cukierki), a zwycięska drużyna została nagrodzona książkami Grzegorza Kasdepke z serii „Detektyw Pozytywka”. Po spotkaniu i goście, i gospodarze nie kryli zadowolenia.

Dziękujemy za wizytę tak świetnie przygotowanej klasy. Zapraszamy na kolejne odwiedziny w naszej bibliotece.